Aktualności

Najważniejsze informacje

ELIMINACJE DO OOM 2019 W SKOKACH

W dniach 8-9 czerwca 2019 Bobrowy Staw gościł zawodników ubiegających się o eliminację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2019 w skokach.

W kategorii Juniorzy Młodsi Kuce eliminacje wygrała Karolina Klusek z KJ Akademia Kucania na koniu ISKRA a drugie miejsce zajęła Amelia Zubczyńska z KJ Dworek Okuniew na koniu TOUAREG. Trzecie miejsce przypadło zawodniczce spoza W-MZJ Julii Bednarczyk z WKJ Lublin na koniu TAMIZA. Na czwartym miejscu zawody ukończyła Konstancja Bohdanowicz BPK (MAZ) na MISSISSIPI zaś na piątym Katarzyna Żuchowicka z SSKJ Grobice na koniu CHOPIN.  W eliminacjach startowało w sumie 21 zawodników w tym 19 z W-MZJ.

W kategorii Juniorzy Młodsi Duże Konie konkurencja była podobna bo w eliminacjach swoich sił próbowało 19 par w tym 16 z naszego województwa. Najlepsza okazała się gospodyni Anna Dziuba z SSKJ Bobrowy Staw na koniu DOLLAR DE NUEVO. Drugie miejsce zajęła zawodniczka spoza W-MZJ Tamara Tybulczuk z ŁKJ na koniu PABLO I. Trzecie miejsce dla Zofii Gintowt-Juchniewicz z SJ Stajnia Podolszyn na koniu SKŁADNIA.

Wszystkie wyniki na stronie https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/135 

W zeszłym roku z naszego okręgu do finałów OOM zakwalifikowało się 7 zawodników na kucach oraz 10 na dużych koniach więc trzymamy kciuki aby to grono w tym roku nie było mniejsze niż poprzednio (a to zależy od wyników eliminacji pozostałych 3 okręgów).