Aktualności

Najważniejsze informacje

ELIMINACJE DO OOM 2019 W UJEŻDŻENIU

W dniach 15-16 czerwca 2019 w Golden Horse Koryta odbyły się ostatnie w regionie II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2019 tym razem w ujeżdżeniu.
 
W kategorii Juniorzy Młodsi Kuce eliminacje wygrała zawodniczka W-MZJ Weronika Lewandowska z KS Centurion Zaręby na koniu HOJVEJS CASMIR. Drugie i trzecie miejsce zajęły zawodniczki KJ Golden Dream Julia Janecka  na koniu MUPPET oraz Weronika Zieleśkiewicz na koniu GOLDEN GENTELMAN. Na kolejnych miejscach zameldowały się zawodniczki W-MZJ – czwarte zajęła Julia Kaczorowska z SSKJ Golden Horse Koryta na koniu MIDTJYDENS ORION, na piątym skończyła  Martyna Baściuk z SKS Chojnów na koniu KELPIE a szósta była Amelia Zubczyńska z KJ Dworek Okuniew na koniu TOUAREG.  W eliminacjach startowało w sumie 14 zawodników w tym 10 z W-MZJ.
 
W kategorii Juniorzy Młodsi Duże Konie konkurencja była podobna bo w eliminacjach swoich sił próbowało 14 par w tym 8 z naszego województwa. Najlepsza okazała się Julia Rozesłańska z SKJ Bajardo na koniu SATURN reprezentująca W-MZJ. Drugie i trzecie miejsca zajęły zawodniczki spoza W-MZJ - Oliwia Krzewińska z KJ Grand Cheval na koniu HANNIBALI i Julia Janecka z KJ Golden Dream na koniu GASPAR. Na czwartym miejscu eliminacje ukończyła nasza zawodniczka Natalia Bujalska z KJ Plejada Stefanówka na koniu LEGERETE 2 zaś na piątym też nasza amazonka Łucja Darska z KJ Sielanka Warka na koniu ALEGOR.
 
Wszystkie wyniki na stronie https://zawodykonne.com/zawody/123/2