Aktualności

Najważniejsze informacje

Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów na kucach 2019 oraz Puchar Polski na kucach 2019

To był bardzo udany weekend dla zawodników W-MZJ bo z Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów na kucach 2019 oraz Pucharu Polski na kucach 2019 w Sopocie przywozimy 5 medali w tym 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy!

Mistrzem Polski 2019 w kategorii Młodzicy na kucach została Ewa Macieszczak z KJ Aldragho Piaseczno na koniu Apasjonata Aureus. Srebrny medal zdobyła jej koleżanka klubowa Marta Matwijów na koniu Bond. Nasi zawodnicy zajęli też bardzo dobre punktowane miejsca. Czwarte miejsce Urszula Ślusarczyk z SKJ BAJARDO na koniu Dolly. Piąte miejsce przypadło Zuzannie Wawrzyniak też z KJ Aldragho Piaseczno (mogą otwierać szampany w tym klubie!) na koniu Tymianek. Szóste miejsce zajęła Oliwia Janiszewska z KU AZS Politechniki Warszawskiej na koniu Albert. Konkurencja była duża bo startowało 17 zawodników.

W kategorii Juniorzy na kucach mistrzem Polski została Tatiana Bierieżnow z KS Centurion Zaręby na koniu Gluckspils a ze srebrnym medalem wraca Ewa Golubińska z KJ Plejada Stefanówka na koniu Delicious PP. Na punktowanych miejscach mistrzostwa zakończyły Oliwia Kubiak z SSKJ Golden Horse Koryta na koniu Angel Queen zajmując 7 miejsce. Maria Walczyńska-Graczyk z KS Centurion Zaręby na koniu Mamba skończyła zawody na 8 miejscu.

W Pucharze Polski na kucach 3 miejsce wywalczyła debiutująca w imprezie tej rangi Julia Kaczorowska z SSKJ Golden Horse Koryta na koniu Midtjydens Orion.

Brawo zawodnicy! Brawo trenerzy! Brawo rodzice!