Aktualności

Najważniejsze informacje

Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Dzieci II w skokach 2019

Z Mistrzostw Polski Kuców, Mistrzostw Polski Młodzików, Pucharu Polski Kuców i Małych Koni, Dzieci II w skokach, które odbyły się Jakubowicach w dniach 29.08.-01.09.2019 przywozimy 3 medale. Wielkie brawa, tym bardziej, że parkury były bardzo wymagające.

Złoty medal w kategorii „Małe Konie grupa E” zdobyła Nela Wawryniuk na koniu Capriole z KJ Sielanka Warka. Brązowy medal w tej samej kategorii zdobyła Wiktoria Okupny na koniu Logos z SSKJ Grobice.

Drugi brązowy medal zdobył dla nas w kategorii „Kuce C” Mateusz Owczarz na koniu Zucchero A VELO z UKS Primo Kozery.

Punktowane miejsca zajęli następujący zawodnicy.

W kategorii „Kuce A1” VI była Kornelia Pawłowska na koniu At Last Ravishing Ruby reprezentująca KJ Aromer Józefin a na X miejscu zameldowała się Wiktoria Rembielińska na koniu Santino z klubu KJ Wiktorowo.

W kategorii „Kuce D” VIII miejsce wyskakała Dagmara Poleszak na koniu Hazelhorst's Diamo z KJ Wiktorowo.

Kuce D bis” IX miejsce zajmuje Lena Oleszkiewicz na koniu GLENLO FIONNUALA z KJ Aldragho Piaseczno a na X miejscu zawody zakończyła Nadia Ambroziak na koniu DŻARNA z SKJ Pony Power.

W kategorii „Małe Konie grupa E” V miejsce uzyskała Alicja Iwaszczuk na koniu Psotka z KJ Wiktorowo.

W kategorii „Dzieci II” IV miejsce zajęła Zofia Gintowt-Juchniewicz na koniu Składnia z SJ Stajnia Podolszyn a na VIII miejscu zawody ukończyła Julia Ptaszyńska na koniu Diacontina z KJ Plejada Stefanówka.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, ich trenerom i rodzicom!