Aktualności

Najważniejsze informacje

V kwalifikacje Jump Off Mazovia

Za nami piąte w tym sezonie zawody Jump Off Mazovia. Gotowość do startu zgłosiło ponad 150 par. Gospodarz Toru niezawodny Łukasz Szustorowski przygotował bardzo ciekawe parkury. W konkursach do 80 cm pierwszego dnia mieliśmy 14 zwycięzców z bezbłędnymi  przejazdami a drugiego 9. W LL 90 cm w sobotę zwyciężyła Ewelina  Kluska na koniu Amadeusz, w niedzielę Eliza Zawadzka na koniu Brave Heart. Sobotnią klasę L wygrał Zbigniew Krasowski  na  koniu Delilah,  niedzielną Ewelina  Kluska na koniu Amadeusz. Podczas przeprowadzonego konkursu licencyjnego egzamin zaliczyło trzech jeźdźców. Konkursy klasy P wygrali w sobotę Wiktoria Huber na koniu Lolita BH i w niedzielę Łukasz Jończyk na koniu Lionel. W sobotnim konkursie klasy N zwyciężył Stanisław Przedpełski na koni Prestige  a niedzielnym Łukasz Jończyk na koniu Trezor . Tym samym Pan Łukasz stał się kolejnym zdobywcą eleganckich bryczesów marki Cavalleria Toscana.  W najwyższych rozegranych konkursach klasy C pierwsze miejsce zajęli Krzysztof Mazur na Allilah i Stanisław Piątkowski na Aaron 340.

Dzięki dużej frekwencji przybywa zawodników, który będą walczyć we wrześniowy Finale Jump Off Mazovia. Do rozbicia będzie pula 36.000 pln oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ale przed nami jeszcze w sierpniu w Bobrowym Stawie Zawody Ogólnopolskie i kolejne rozgrywki  Jump Off Mazovia, na które już dziś zapraszamy. 

 

Marta również wygrała niedzielną klasę N. W konkursach z wyższymi przeszkodami klasą dla siebie byli profesjonaliści – sobotnią klasę N wygrał Łukasz Jończyk a w klasie C Radosław Zalewski. Pani Izabella Tomaszewska za zwycięstwo w niedzielnym konkursie klasy C otrzymała nagrodę specjalną voucher na bryczesy marki Cavalleria Toscana.

Attachments:
Download this file (JUMP OFF MAZOVIA V kwalifikacje (2).pdf)JUMP OFF MAZOVIA V kwalifikacje (2).pdf[ ]1895 kB