Aktualności

Najważniejsze informacje

MP w WKKW Młodzików i Kuców oraz Otwarte Mistrzostwa Śląska i Opolszczyzny

Zawodnicy z Mazowsza zobywają kolejne medale. W dniach 7-9 września w Stadninie Koni Moszna zostały rozegrane Mistrzostwa Polski WKKW Młodzików, Kuców oraz Otwarte Mistrzostwa Śląska i Opolszczyzny.

Na Mistrzostwach Polski WKKW nasze zawodniczki wywalczyły złoty medal oraz dwa brązowe medale.
Julia Witkowska z SKJ Beckersport Raszyn, startująca na koniu Chester zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski kucy (klasaP).
Podopieczne Agnieszki Kopki i Łukasza Sikorskiego z KJ Aromer Józefin zdobyły brązowe medale: w kategorii Młodzików na kuchach medal zdobyła Lena Kurzyńska na kucu Livello a na koniach medal w kategorii Młodzików wywalczyła Klaudia Gawdzik na koniu Nike.

Złoty medal Otwartych Mistrzostw Śląska i Opolszczyzny juniorów zdobyła Nikolina Czuchaj KJ Aromer Józefin na koniu Benefis, medal srebrny wywalczyła Julia Witkowska z SKJ Beckersport Raszyn na koniu Ksena, a medal brązowy zdobył Maurycy Wyżykowski z SKJ Grobice na koniu Jack Black.

W Otwartych Mistrzostwach Śląska i Opolszczyzny Seniorów o nagrodę Starosty Powiatu Krapkowickiego złoto wywalczyła Marta Dziak-Gierlicz z SKJ Grobice na koniu Szenila.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i ich trenerom!

Wyniki można znaleźć na:
https://zawodykonne.com/zawody/21/111/1988
https://zawodykonne.com/zawody/21/111/1989
https://zawodykonne.com/zawody/21/111/2045
https://zawodykonne.com/zawody/21/111/1992
https://zawodykonne.com/zawody/21/111/2046