Aktualności

Najważniejsze informacje

MISTRZOSTWA WARSZAWY i MAZOWSZA w UJEŻDŻENIU 2018

Tak samo jak w zeszłym roku zawodnicy w ujeżdżeniu konkurowali w KJ Aromer
Trzecie już Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza tym razem w ujeżdżeniu odbyły się w dniach 21-23 września 2018r. w KJ Aromer. Do wygrania w 8 kategoriach były 24 medale, o które walczyła rekordowa grupa 65 zawodników czyli 21 par więcej niż rok temu.

Aż 5 zawodników zdobyło podczas 3 dni Mistrzostw ponad 200 punktów. Byli to: Natalia Ruszkowska (BPK) na koniu NUGAT PP oraz Oliwia Kubiak (BPK) na koniu DRUH HROBY HRON w kategorii „Juniorzy Młodsi na Kucach”, Ewa Golubińska na koniu DELICIOUS PP z KJ Plejada w kategorii „Juniorzy na Kucach”, Oliwia Laferi-Sapiej na koniu DONNA AGATHA z SKJ Legia-Kozielska w kategorii „Młodzi Jeźdźcy” oraz Marcin Woldański na koniu FANTASTIC SURPRISE z KS Garo w kategorii „Seniorzy”. W zeszłym roku udało się to tylko 2 zawodnikom tak więc forma idzie w górę! Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

Organizatorom i wolontariuszom składamy podziękowania za organizację całej imprezy, wszystkim sponsorom za wsparcie, sędziom za sprawne przeprowadzenia całych zawodów, obsłudze za przygotowanie placu konkursowego. 
Wszystkie wyniki zawodów i listy medalistów na stronie https://zawodykonne.com/zawody/52/47

Attachments:
Download this file (PodsumowanieMWiMA.pdf)PodsumowanieMWiMA.pdf[ ]532 kB