O związku

Władze Związku

Zarząd

Patrycja Kaczorowska - Prezes Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adam Galuba Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Guzowska - Przewodnicząca Rady Trenerów W-MZJ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Hipsz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jan Kamiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Porębska- Gomółka - Przewodnicząca Kolegium Sędziów W-MZJ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał Pilkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Ryczywolski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Komisja Rewizyjna

Michał Ossowski - Przewodniczący 

Dorota Zboińska

Witold Brodewicz

Sebastian Król

Justyna Milej

 

 

Rada Trenerów:

Agnieszka Guzowska - Przewodnicząca Rady Trenerów W-MZJ

Zbigniew Dukaj

Grażyna Hucz

Jan Kamiński

 

Klaudyna Pisarska