Mazowieckie kluby mają co raz nowsze pomysły cieszymy się z tego powodu i za prośba udostępniamy kolejny ciekawy obóz ; Klub Jeździecki Huzar

VADEMECUM DRESAŻU.
To będzie prawdziwa Moc Wiedzy, która zostanie przekazana poprzez ćwiczenia, treningi i przede wszystkim zabawę. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia wprowadzę Was, jak Alicja z Krainy Czarów, do niezwykłego świata ujeżdżenia.
Data: [23-29.07.2023] Miejsce: KlubJeździeckiHuzar
Dla Kogo? Dla dorosłych I młodzieży 🙍‍♀️🙎‍♀️👩‍🦰🧑‍🦰👩‍🦳👱‍♀️🤵‍♀️
Podczas tego zgrupowania będziemy mieć okazję zgłębiać tajniki dresażu, doskonalić nasze umiejętności jeździeckie i rozwijać wiedzę teoretyczną.
Nie będzie to jednak tylko czas intensywnych treningów. Pragnę, abyście poczuli całą gamę pozytywnych emocji i zabawy, dlatego zaplanowaliśmy również różnorodne aktywności towarzyszące, które pozwolą Wam zintegrować się z innymi uczestnikami zgrupowania. Będziemy poznawać tajniki sędziowania, kto z Was już dzwonił prawdziwym dzwonkiem sędziowskim? 🔔🔔🔔
Podczas naszego VADEMECUM DRESAŻU będziemy dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów, rozwijając nasze umiejętności techniczne, koncentrację i zaufanie do naszych supraśnych koni.
Na tym turnusie będziemy o nie dbać w całej okazałości. Od codziennego karmienia, po kąpanie oraz ubieranie w owijki i inne rzędy jeździeckie.
Będzie to wyjątkowa okazja, aby zgłębić wiedzę na temat jeździectwa i ujeżdżenia oraz poczuć się bardziej pewnie w siodle.
Zapraszamy Was serdecznie, abyście dołączyli do nas na tym niezapomnianym wydarzeniu. Przyjedźcie i poczujcie magię, jaką niesie ze sobą dresaż.