Wyniki MWIM w skokach przez przeszkody

Zakończyły się zmagania podczas Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w skokach przez przeszkody Dużych koni i zawodników z III licencją.
Impreza ta miała miejsce w Stajnia Bobrowy Staw, bardzo dziękujemy za bardzo dobrą organizację i atmosferę !
W Mistrzostwach wzięło udział ponad 170 par.
Patronat nad imprezą objął również Totalizator sportowy Warsaw Jumping.
Pula nagród to 40 000 zł ! Nasi zawodnicy dzielnie walczyli w siedmiu kategoriach.
W kategorii Dzieci II mistrzostwo zdobyła zawodniczka Hanna Zadroga ( BPK MAZ) na koniu HALLOUMI, na drugim miejscu uplasowała się Carla Moczkowska reprezentująca KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego na swoim dzielnym koniu MILAGROSS, a tuż za nią na trzecim miejscu Amelia Burdelas (BPK MAZ) na koniu HEROICZNY.
W kategorii Junior Młodszy najlepsza okazała się reprezentantka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego Zofia Hart Dyke z koniem HAPPY DAY, na drugim stopniu podium stanęła Maria Czerepińska reprezentująca klub Stow. J Stajnia Podolszyn na koniu BENJA LUNA , trzecie miejsce zaś należy do Leny Kazana z Klubu Jeździeckiego Stay Stable na koniu CLEMENTINE .
Podczas finalu zawodników z III licencją na 1 miejscu podium stanęła Zuzanna Łaskus z klubu jeździeckiego Wiktorowo startująca na koniu CZARODZIEJ SK, na drugim stopniu Katarzyna Suwała( BPK MAZ) i koń JALISCO SOLIER, trzecia zaś -Karolina Jeruć z klubu jeździeckiego JKS Karolina i jej koń EQUIPO BRYN FLEET.
W kategoii Dzieci stanęły do rywalizacji tylko dwie pary i tym samym złoto należy do Alicji Malesy (JK Strzała Krubiczew) ARANCIA, srebro zdobyła Paulina Zubrzycka ( KJ Garo ) REBELIA.
W kategorii Junior:
🥇Stanisław Tomaszewski (SKJ Besthorses Robercin )MAJERAN
🥈Aleksandra Skobel (UKS Primo Horse Club Podłęcze) ARAFAT
🥉Karolina Pogorzelska (Largo Sp. z o.o. Łoś )ANATEWKA
W kategorii Młody jeździec zawodnicy zmagali się na przeszkodach wysokości 125cm i tym samym:
🥇Oliwia Rapa (UKS Vacat Eventing Sulbiny )KSELION
🥈Zofia Zawadzka ( Stow. Warszawski KJ) CORAZZI
🥉Julia Peszek ( Sportowy Klub Jeździecki Beckersport )CLAPTON RZ
Na najwyższych przeszkodach 135cm walczyli zawodnicy w kategorii Senior i w tym przypadku podium zajęli sami Panowie:
🥇Leszek Nieużyła (BPK MAZ)CHACORNETO
🥈Paweł Kaliciński (Stow. KS Eqinova Zięby )ELDORENUS Z
🥉Michał Mordzelewski (Stow. J Stajnia Podolszyn ) MISTRESS
Dziękujemy za tak liczny udział !
W najbliższy weekend ostatnia w tym sezonie nasza impreza mistrzowska. Zapraszamy na ujeżdżenie do Becker Sport Equestrian Center !!