Zarząd KJ Łąck serdecznie zapraszaja na Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody do Stada Ogierów w Łącku.

Zaproszenie

Zarząd KJ Łąck serdecznie zapraszaja na Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody do Stada Ogierów w Łącku.

W konkursach na styl konia ocenie podlegać będzie poziom ujeżdżenia skokowego konia połączony z oceną stylu skoku ( potencjał skokowy konia oraz jego predyspozycje do wyczynu).

Organizacja zawodów ma na celu umożliwienie jeźdźcom sprawdzenia ich umiejętności i stopnia wytrenowania konia w skokach przez przeszkody. Impreza skierowana jest nie tylko do profesjonalnych  zawodników, ale także do amatorów. Zostaną rozegrane konkursy dedykowane dla początkujących i najmniej doświadczonych zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym pięknym sportem.

Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody odbędą się 1-3 lipca 2022r. w Stadzie Ogierów w Łącku. Wychodząc naprzeciw licznym prośbom i oczekiwaniom trenerów i zawodników rozegrane zostaną konkursy dla koni 4-, 5- i 6-letnich.

Organizator Klub Jeździecki Łąck jako jeden z nielicznych ośrodków przygotowuje szereg atrakcji dodatkowych dla uczestników zawodów ( gry i zabawy dla dzieci, przejażdżka bryczką oraz przejażdżka na kucyku).  Zostanie wykonana profesjonalna fotorelacja z zawodów, a zdjęcia nieodpłatnie udostępnimy zawodnikom. Dzięki odpowiednim działaniom reklamowym przyczynimy się do popularyzowania jeździectwa, sportu, zdrowego stylu życia oraz do promocji regionu płockiego.

Sponsorem Główny Zawodów Ogólnopolskich i Regionalnych w skokach przez przeszkody jest PKN ORLEN .

 

Zapraszamy!